Çin Topu Ürün Görseli

Nasıl Kullanılır

Çin Topu kullanımı ve tüketim koşullarıyla ilgili bilgiler :

 

Bilindiği gibi Çin Topu yani bir kaç diğer ismiyle de Tibet Atomu, Tibet sakızı gibi bilinen bir üründür. Uzak doğunun cinsel konulardaki etkileri artık tüm dünyaya kendini kanıtlamış ve alanlarındaki en iyilerden biri olduğu gözlemlenmektedir.

Çin topu ürünü yukarı da da bahsettiğim gibi çeşitli isimlerle anılmaktadır. Kullanım olarak birbirlerine benzer özellikler taşıyan ürünün kullanımıysa şu şekildedir.

 

Dilerseniz bol su ile yutarak da kullanabilirsiniz ancak adı üzerinde Tibet Sakızı olduğuna göre çiğneyerek tüketmenin en etkili yöntem olduğunu söyleyebilirim.

 

Çin Topu’nun kullanımı oldukça basittir. Ürünün tamamını yuttuktan yarım saat 45 dk gibi süre zarfında etkisini maximum derecede görmeye başlayacaksınız.

Bol su ile tüketmenin faydası:

Bol su çin topunun vücuda karışımını daha da hızlandırır ve etki etme süresini de minimuma indirir. Çin topu yardımıyla keyifli ilişkiler ve partnerinizle unutamayacağınız dakikalar geçirmeniz mümkün.

 

Çin topunun kullanımı ve etkisi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Sipariş vermeden önce müşteri temsilcilerimizle de görüşebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

YORUMLAR (0 )