Çin Topu Ürün Görseli

Çin Topu Toptan Satış

Çin Topu Toptan Satış

Performans artırıcı ürünler arasında, 2018 ilk çeyreğinde 6 milyon adet atarak, kendi satış rekorunu egale eden Çin Topu, erkeklerin en çok tercih ettiği cinsel performans artırıcı bitkisel bir üründür. Türkiye genelinden yaygın Çin Topu bayi ağımıza katılmak için bizi arayabilirsiniz.

Çin Topu Toptan Satış şartları:

Çin Topu toptan alım adedi en az 50 adettir. Vergi levhası olan şahıs firmalarına veya kurumsal şirketlere satış yapmaktayız. %100 e varan kar oranları ile sıcak satış yapabilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz. Çok satan ve çok tercih edilen ürün olduğu için rahatlıkla satabileceğiniz bir üründür.

Çin Topu Satış Ortaklığı ve Dropshipping Hizmeti

Vergi levhasına sahip olmayan ama kişisel satış yapmak isteyenler, satış ortaklığı programımıza katılabilir veya dropshipping hizmetimizden faydalanabilir. Web sitelerinde, sosyal medyada satış yapabilirsiniz. Bireysel satış için sizlere dropshipping hizmeti de sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey, müşteriyi bulmak ve müşteri bilgilerini bize iletmek. Biz tüm sipariş aşamasını takip edip, ürünü faturası ile beraber müşterinizin adresine 24 sat içinde teslim ediyoruz.

İstanbul Çin Topu toptan satış, Ankara Çin Topu toptan satış, İzmir Çin Topu toptan satış, Antalya Çin Topu toptan satış, Ordu Çin Topu toptan satış ve daha onlarca şehirde toptan satış yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Çin Topu Toptan Satış için müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (2 )

  • Mustafa B*
  • 20 adet 8 li alsam fiyat nolur?
  • Fahri L*
  • Kahvede arkadaşlarla tek ben aldım şimdi hepsi sipariş vereyor çok sağalun.