Çin Topu Ürün Görseli

Çin topu eczane fiyatı nedir

Çin Topunun en kolay temini eczanelerden sağlanmaktadır. Eczaneler hem orijinal hem de gerçek fiyatları ile satış yapmaktadırlar Çin topu tamamıyla bitkisel bir ürün olmasına rağmen fiyatı gayet makuldür. Çin topu 1 kutu içinde 4 adetten oluşmaktadır. Çin topunun 1 paket içerisinde 4 adet kapsül bulunmaktadır. Çin topu 2 kutu 8 adet ten oluşan paketin fiyatını resmi satış sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Çin topu 3 kutu 12 adet ten oluşan paketin fiyatını resmi satış sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Çin topu toplu alımlarda fiyatı daha uygun olup Çin topunu 36 saatte bir kullanılması öngörülmektedir. Bu da demek oluyor ki gündem Çin topunu bir defadan fazla kullanmamak gerekir. Çin topu daha farklı ve içerisinde çoklu olan paketlere de bulunmaktadır. Çoklu olan paketler daha uygun fiyata gelmektedir. Çin topu 1 kutu içinde 8 adet ten oluşmaktadır. Bir kutu içerisinde 8 adet ten oluşan Çin topu fiyatını resmi satış sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Çin topu 8 adetli paketten 2 kutu 16 adet ten oluşan fiyatını resmi satış sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Çin topu 8 adetli paketten 3 kutu 24 adet ten oluşan fiyatını resmi satış sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz eczanelerde satışa sunulmaktadır. Yine unutulmamalıdır ki Çin topu kimyasal değil tamamıyla bitki özlerinden yapılan macun kıvamındaki toplardan oluşan bir takviye ürünüdür. Çin topu hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmamakta sadece Gün içerisindeki yorgunluk halsizlik stres ve buna bağlı olarak cinsel isteğin azalması iktidarsızlık gibi Problemleri ortadan kaldırmaktadır. Günümüzde Çin topuna benzer birçok takviye ürün bulunmaktadır. Fakat son dönemlerde ciddi anlamda satışı artan Çin topu eczane raflarında yerini almıştır. Kullanan müşteriler gerek üründen gerekse ürünün fiyatından şu ana kadar şikayetle geri dönüş yapmamıştır. Anlaşmalı baz alınan eczaneler ürünün içeriği hakkında hem bilgi sahibi olup hem de Sağlık Bakanlığı onaylı ürünü sattıkları için gönül rahatlığı ile Çin topunu önermektedirler. Yukarıda belirtmiş olduğumuz Çin topu fiyatları gayet uygun olup her cebe her bütçeye göre oluşturulmuştur. Sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (4 )

 • Hayri S*
 • Eczanelerde bulamadım burayıda bayadır aradım yeni buldum siteniz değişti herhalde, görünce hemen sipariş verdim beklemekteyim
 • Fahri B*
 • çin topunun en güzel fiyatları bu sitede bence, tavsiye ederim..
 • Gökhan S*
 • Ben çin topunu bayanlarda kullanmak istiyorum etkisi lütfen bilgi verin. çin topunu ben kullandım bir erkek olarak bende etkisi güzel oldu ve sizin sitenizden aldım üzerinde parkot olan bir üründü yani orjinal bir ürün.dedim ya ben bayanlarda kullanmak istiyorum etkisi ne olur.
 • Naci K*
 • iyi günler çin topunu alkolle alındığın herhangi bir yan etkisi varmıdır. daha önce kullandım çok güzel tadı biraz acımsı ama deydi :)