Çin Topu Ürün Görseli

Aurex Geciktirici Krem Nedir? Nasıl Kullanılır?  Aurex Geciktirici Gerçek Kullanıcı Yorumları

Aurex

Aurex Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?  Aurex Geciktirici Yorumları

Geciktirici kremler arasında en üst sıralarda yer alan Aurex Geciktirici krem, doğal içeriği ve sunduğu performansla erkeklerin vazgeçilmez ürünleri arasına girmiştir. Aurex krem nasıl kullanılır, kullananlar ne yorum yapmışlar; hep birlikte bakalım…

Erkekler için cinsellik ayrı bir konudur. Her erkek dışarıya karşı cinsel ilişkide çok iyi oldu imajını verir ya da vermek ister. Aslında durum hiç te öyle değildir. Erkeklerin yaklaşık olarak %60 – 70 oranındaki büyük bir kısmı erken boşalma problemi yaşamaktadır. Yapılan araştırmalarla ortaya koyulan bu soruna en iyi gelecek ürün Aurex Geciktirici Krem olarak söylenebilir. çünkü bu krem erken boşalma problemini ortadan kaldırır ve ilişki süresini uzatarak kaliteli bir ilişkinin kapılarını aralar.

Aurex Geciktirici Krem Nedir Nasıl Kullanılır?

Aurex delay geciktirici krem nasıl kullanılır diye soracak olursanız, bileşenlerindeki etken maddeler sayesinde penise sürülerek kullanılan, boşalma sürelerinde artış sağlayan doğal bir geciktirici kremdir diye cevap verilebilir. Erken boşalma problemi yaşayan kişilerin tercih ettiği bu krem, penisin baş ve gövde kısmına sürülerek kullanılır. Kremden yeteri kadar alınarak ereksiyon olmuş veya inik penise sürülerek kremi kullanabilirsiniz. Kremi sürdükten 15-20 dakika sonra ilişkiye başlayabilirsiniz. Daha iyi bir ilişki deneyimi için penisi suyla yıkamanızda fayda vardır. Yıkanan penis ilişkiye daha hassas olur. Penis her ne kadar yıkansa da ürünün etkisi geçmez, sorun olmadan ilişkiye girebilirsiniz.

Erkeklerde erken boşalma problemi sık görülen bir olaydır. Erken boşalan bir erkek partnerini yeteri kadar tatmin edemez ve bu ilişkiye kötü olarak yansır. Dakikalar içerisinde biten bir ilişki bir bayanın isteyebileceği en son şeydir. Çünkü bayanların ortalama boşalma süreleri erkeklere göre çok daha uzundur ve bu süre birkaç dakikanın kat kat fazlasıdır. Erken boşalan erkek cinsel olarak performanstan düşeceği için ikinci boşalmaya kadar da ereksiyon problemleri ortaya çıkacağı için ilişkinin başlamasıyla bitmesi bir olmaktadır. Bu nedenle de bayanlar için o ilişki hiç yaşanılmamış anlamına gelmektedir. Hal böyle olunca erkekler için geciktirici kullanmak artık zorunluluk haline gelmektedir. Çünkü 5 dakika ve aşağısındaki boşalma süreleri erken boşalma olarak nitelendirilmekte ve kadınların tam bir ilişki yaşayabilmeleri için gereken sürenin çok altındadır. 1 dakika ve daha öncesinde boşalan erkekler için durum daha vahimdir. Bu süreler çok ileri erken boşalma problemi olarak nitelendirilir. Bu sorun evli çiftlerde boşanma, sevgililerde ayrılma noktasına kadar çiftleri sürüklemektedir.

Ürünü ilişkiye başlamadan önce ürünün kullanma kılavuzunu okuyarak ürünü kullanmalısınız. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri asla kullanmamalısınız. Poşetler halinde gelen kremi kulanmak çin açacağınız poşetten çıkan ürünü penisin özellikle baş kısmına sürüp, elinizle iyice kremi yedirerek masaj yapmalısınız. Daha sonra yarım saat kadar süre bekleyerek ya da 20 dakika kadar süre bekleyerek penisi yıkayıp ilişkiye hazır hale gelebilirsiniz.

Aurex Geciktirici Krem İçeriği Nedir?

Bu krem yaklaşık olarak 10 yıl kadar süren laboratuvar çalışmaları sonucunda üretilmiş doğal içerikli geciktirici kremdir. Başta karanfil olmak üzere birçok doğal bileşenleri içeren kremin içerisinde herhangi bir kimyasal olmaması da güvenle kullanabileceği anlamına gelmektedir. Ürün laboratuvarlarda sürekli olarak kalite kontrolünden geçmekte ve her geçen gün kalitesinin arttırılması için Ar-Ge çalışmaları devam ettirilmekte. Buna göre Aurex geciktirici Krem içeriği için tamamen bitkisel diyebiliriz.

Aurex Geciktirici Kremin Yararları

Geciktirici kremlerin en büyük yararı erken boşalmanın önüne geçerek ilişki kalitesini arttırmasıdır. Çünkü uzun süreli ilişkiler her iki partnerin de ilişkiden yeteri kadar zevk almasını sağlar. Bunu sağlayabilmek için de Aurex geciktirici delay krem kullananlar boşalma sürelerini 3-4 kat arttırabilmektedirler. 5 dakikanın üzerine çıkan boşalma süreleri kaliteli bir ilişki için yeterli süreler olabilmektedir. Ancak yine de daha uzun süreler daha kaliteli bir ilişki deneyimi yaşamanızı sağlar. Erkekler için bu süre uzadıkça, partnerini tatmin ettikçe özgüven artar ve bir sonraki ilişki için daha istekli olurlar. Geciktirici kremin faydalarını maddeler halinde inceleyecek olursak;

  • Erken boşalmanın yaşattığı stres ve psikolojik sorunları ortadan kaldırır.
  • Boşalma sürelerini 3-4 kat arttırarak ilişki kalitesine doğrudan etki eder ve kaliteyi arttırır,
  • En az 1 saat süreyle etkisi devam eder ve boşalsanız dahi etkisini kaybetmez,
  • Partnerinizi tatmin edebilmek için gerekli süreyi sağlar,
  • Uygun maliyetlerle erken boşalma sorununa çözüm üretir,
  • Kremlerin konulduğu ufak poşetlerden birkaç tanesini yanınızda çok rahat bir şekilde taşıyabilir, gerektiği her an kullanabilirsiniz. Pratikliği ve ufak boyutlarıyla yanınızdan ayırmayacaksınız,
  • Penisin tenini besler ve tahrişi önler.

Bu krem kalitesiyle en çok kullanılan geciktirici kremler arasındaki yerini çoktan almış durumda. Uzun metrajlı, yaklaşık 1 saatlik birlikteliklerin yaşandığı seks filmlerinde de bu ürün tercih edilmekte. 1 saate yakın süren filmlerde oynayan profesyonellerin de tercihi olan Aurex geciktirici krem ile ilişki sürelerinizi uzatacak, partnerinizle keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Aurex Geciktirici Krem Yan Etkileri Var mıdır?

Bu tür ürünler genellikle laboratuvarlarda oldukça sıkı testlerden geçmektedir. Kalite kontrolleri uzmanlar tarafından yapılan bu tür ürünlerin en ufak yan etkileri dahi araştırılmakta, bu konuda sürekli geliştirmeler yapılarak ürün en uygun hale getirilmektedir. Bu nedenle yıllardır geliştirilen bu ürün en uygun kaliteye getirilmiş ve doğal bir üründür. İçerisinde sağlığa zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Yapılan araştırmalarda ürünün bilindik bir yan etkisinin olmadığı ortaya konulmuştur.

Aurex Geciktirici Krem Yorum ve Öneriler

Aynı zamanda aurex geciktirici krem kullanıcı yorumları da incelendiği zaman kullananların büyük bir çoğunluğunun ürünün kalitesinden çok memnun kaldıklarını, ürün kullanımı sırasında herhangi bir yan etkiye rastlamadıklarını dile getirmektedirler. Aurex kullanıcı yorumları da bu nedenle çok önemlidir. Çünkü ürünü satın almak isteyecek kişiler, satın alıp kullanan kişilerin tecrübelerini merak ederler. Bu nedenle de yorumları okurlar, fikir sahibi olmaya çalışırlar. İşte kullanıcılardan bazılarının yorumları:

Ferhat Y.

Bu krem muazzam. Yarım saat yakın boşalmıyorum artık. Cidden çok işe yaradı.

Hikmet Y.

Ürünü ilkten yanlış kullanmışım. Sonradan kullanma kılavuzundaki yazdığı şekilde kullanınca faydasını gördüm.

Ahmet O.

Bu üründen sipariş versem kaç kullanımlık oluyor acaba? 1 kutu alıp denemek istiyorum.

Ümran K.

Erkek arkadaşıma alacağım. İhtiyacı var. Kaç günde kargo elime ulaşır? Bir de kargonun gizli gelmesi mümkün müdür? Sürpriz olsun.

İbrahim Y.

Üründen kullanmaya başladıktan sonra bel ağrısı çekmeye başladım. En büyük yan etkisi bel ağrısı. Yataktan çıkartmıyor adamı 😀

Kamil Ş.

Aurex krem kullanmaya başladıktan sonra boşalma sürelerim ortalama 20 dakikaya kadar uzadı. Diğer kremler 5 – 10 dakikada etkisini kaybediyordu. Bu krem ile 1 saate yakın aynı performansı alıyorum.

Ürünü kullananların yorumları dikkate alındığında üründen birçok kişinin memnun kaldığı anlaşılmakta. Bunun için güvenle sipariş verebilirsiniz. Aurex Türkiye resmi satış sitesi olan sitemizden isterseniz kredi kartıyla ödeme yapıp aurex satın alabilirsiniz, isterseniz havale ile ödeme yaparak, isterseniz de kapıda ödeme seçeneğiyle ürünü satın alabilirsiniz. Aurex geciktirici krem eczanelerde varmı sorusuna cevabımız: Hayır. Resmi satın sitesi olan sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )